Средно училище „Васил Левски“-Крумовград – домакин на областното първенство по баскетбол

На 08.03.2019г. Средно училище „Васил Левски“-Крумовград бе домакин на областното първенство по баскетбол-възрастова група 5-7 клас /момичета и момчета/.

При момичетата участваха отбори от  Момчилград, Кърджали и Крумовград, а при момчетата –от Крумовград, Джебел, Ардино и Кърджали.

След оспорвана игра победител при момичетата е отборът на СУ “П. Р. Славейков“-Кърджали, ІІ място завоюва отборът на СУ “Васил Левски“-Крумовград и  ІІІ място бе спечелено от отбора на  ОУ „Петър Берон“-Момчилград.

А при момчетата  І място спечели отборът на СУ “Васил Левски“-Крумовград,  ІІ място  завоюва  отборът на СУ “Васил Левски“-Ардино и ІІІ място взе отборът на  СУ „Отец Паисий“ град Кърджали.

Директорът на СУ “Васил Левски“ господин  Цветан Терзиев връчи купа и грамоти на победителите и им пожела успех в зоналното първенство.